Moti sot dhe në fundjavë

Sot, mbi vendin tonë, parashihet të mbajë mot kryesisht i kthjellët. Në orët e mëngjesit në lugina mund të ketë mjegull, kurse temperaturat do të sillën në mes minus 4 e 8 gradë Celsius. Nesër, pritet të ketë vranësira të pjesshme,…