Dy shqiptarët me famë botërore gatuajnë byrek në Amerikë

Modelja e njohur, Emina Çunmulaj, mbrëmë kishte një mysafir të veçantë.

Është fjala për këngëtarin Albert Stanaj, shkruan rtv21.tv

Dy shqiptarët e famshëm vendosën që darkën ta hanë shqiptarçe, ata gatuan pite së bashku.

Emina ka ndarë momente kur procesi i gatimit të këtij ushqimi ka përfunduar.

Nuk mund ta mohojmë se ata kanë bërë pite shumë të shijshme, të paktën kështu duket në videon e Eminas në InstaStory.

Ndryshe Çunmulaj dhe Stanaj janë miq të mirë, ata shpesh postojnë fotografi e video së bashku në rrjetet sociale.

Rekomandime